Naše 1.třída se rozhodla, že si v předvánočním shonu udělá čas na společné posezení. Zvolili jsme netradiční prostory v restauraci Miláno. Někteří rodiče  ze Stříteže nad Bečvou tak měli možnost nejen shlédnout vánoční mini pásmo dětí, ale i trošku blíže poznat Vidče. Přišlo nás tolik, že velké prostory Milána se nám zdály malými. Podobně tomu bylo i s občerstvením, o které děti požádaly některé rodiče i prarodiče. Ještě další dva dny jsme měli o svačinky postaráno.

Zatímco rodiče mohli navazovat nová přátelství, děti se dostatečně vyskotačily na diskotéce.

Tak se snad uskutečnila poslední slova z básničky jedné z účinkujících ,,…nejkrásnější dáreček je ten, že se všichni rádi máme “

Pokud na příští třídní schůzce bude akce kladně hodnocena i rodiči, pokusíme se o to, aby nebyla poslední.

Hezké vánoce a vše dobré v novém roce 2012 přeje tř. uč. D.Halamíková

Sdílet: