Už to je týden co jsme se vrátili z lyžáku. Letošní ročník se nám vydařil. Všichni absolventi kurzu zlepšili své dovednosti na lyžích. Někdo více, jiný méně. Což není podstatné. Každý však zvládl ty obloučky na sněhu, i to zastavení. Kurz proběhl bez úrazů a jiných poškození zdraví, což se vysoce cení a co svědčí o zodpovědném přístupu všech k výcviku.

Vzpomínky bude mít asi každý různé. Nicméně to co si asi všichni odneseme ve vzpomínkách do dalších časů bude vítězství bratrů Kubjátových, kdy porazili zákonitosti gravitace a běhali na sjezdovkách nejen do, ale i ze svahu.

Závěrem. Na konec kurzu jsme provedli závody ve slalomu. Mezi hochy zvítězil Lukáš Petružela ( 6. ročník), mezi dívkami Alena Mičkalová ( 7. ročník). Nelze nevzpomenout a vyzdvihnout pěkné umístnění Filipa Pobořila ( 4. místo) a Moniky Němcové ( 3. místo), protože na začátku kurzu byly začátečníky a za svou snahu si vysloužili u pana učitele každý 3 nanukové dorty.

 

Horám a lyžování zdar!!! Vedoucí kurzu Mgr. Ladislav Ludvigh

 

 

Sdílet: