1. březen byl na naší škole malinko netradičním dnem. Nejen že jsme na školním dvoře skolili pašíka, ale také k nám zavítali vzácní hosté v podobě Kláry Křížové, české reprezentantky v alpském lyžování a Zdeňka Chrásteckého mladšího, jejího osobního trenéra. Klářino velmi zajímavé a poutavé vyprávění o tom, co obnáší závodní lyžování, o jejich zážitcích z mistrovství světa a především Zimních olympijských her ve Vancouveru doplnili Zdeněk společně s Klárou pár slovy o lyžařské výzbroji a výstroji, kterou přivezli s sebou. Klára, dcera Olgy Charvátové, bronzové medailistky ze zimní olympiády 1984 v Sarajevu, zakončila celou besedu autogramiádou.

Nezbývá než této sympatické dvojici poděkovat, že si na nás i přes jejich nabitý program udělala čas a popřát mnoho úspěchů a příjemných sportovních zážitků.

 

Pavel Drda

 

 

 

Sdílet: