O Velikonoční neděli se sešlo 13 dětí Valašenky i s rodiči na Soláni, aby pobavilo hosty hotelu Soláň a posléze i návštěvníky Zvoničky. Venku chumelilo a my jsme se snažili navodit teplou atmosféru. Některé děti si o přestávkách mezi pětiminutovými vystoupeními mohli vyzkoušet malování vajíček, jiní učili s panem Mandulou hosty plést tatary. Svojí hrou na malý cimbál upoutala pozornost malá K.Fryšarová. Moc děkujeme nejen obětavým rodičům za dovoz svých i cizích ratolestí, ale p. Jaskulovi za krásné fotografie, které nám pomohou zvěčnit tyto hezké chvilky a hlavně pak I.Mandulové, která pásmička připravila, ale hlavně celé vystoupení zařídila. Přesto, že někteří museli změnit své velikonoční plány a obětovat volný čas svým ratolestem, věřím, že všichni účastníci prožili pěkný den.

 

Za soubor Valašenka D. halamíková

 

 

Sdílet: