V pátek 4.května jsme se vydali do zlínského divadla na představení „Škola základ života“.Mnoha žákům se tento název zdál zcela nepravdivý a většina z nás se nad tím smála. Už jen to,že jedeme na představení s tímto,pro většinu z nás nepravdivým názvem,bylo velice překvapující.No,co si budeme nalhávat,myslím že by se nás dost našlo,kteří by radši kopali někde do míče než jeli do divadla. A přesto všechno jsme se všichni slušně oblékli a v pátek v 8:00 se vydali na cestu. Cesta byla poměrně dlouhá a tak se všichni stihli najíst,napít a povyprávět si o tom co kdo bude dělat přes prázdniny. Po deváté hodině náš autobus zaparkoval před zlínským divadlem. Představení začínalo až v 10:00 takže jsme měli spoustu času si zlínské divadlo pořádně prohlédnout. V 10:00 jsme vstoupili do sálu,kde jsme se všichni usadili. Představení začlo a spoustu z nás i přes všechna naše očekávání mile zaujalo. Po jedenácté hodině,kdy začla přestávka šla většina z nás posvačit a všichni si stihli vyměnit své názory týkající se představení. Začla druhá polovina představení a všichni zaujatě čekali jak to dopadne. Jelikož divadlo pojednává o životě kantorů a študáků,tak bylo pro všechny z nás sebe překvapující,že nás to tak chytlo. Po představení jsme se všichni odebrali před divadlo,kde nebylo zrovna nejpříjemnější počasí. Když jsme stáli chvilku před divadlem,možná že někteří z nás toužili po tom si taky někde v nějakém představení zahrát. Na cestě zpátky se nám to tak z půlky i podařilo. Kromě toho,že na cestě zpátky jsme svačili,odnášeli si úžasné zážitky z představení tak jsme našim paním učitelkám pěkně zahráli na nervy. Ale i přes všechny obavy,si myslím že si to všichni užili a příště až uslyšíme název představení,tak si radši počkáme až ho uvidíme,než začnem komentovat.Přece jen se říká „Nesuď knihu,podle obalu“. 😀

 

 

 

Sdílet: