V úterý 5. června se holky z osmé a deváté třídy vydaly na poslední sportovní akci v tomto školním roce a to na okresní kolo v kopané. Že fotbal není typickým dívčím sportem, šlo vyčíst z toho, že z celého okresu se do turnaje přihlásily pouze 4 družstva, mezi nimi i to naše. Vítězem turnaje se suverénně staly dívky z Horní Bečvy. Naše holky odehrály tři velmi pěkná a vyrovnaná utkání, ale jak už to tak ve sportu někdy bývá, pomyslné sportovní štěstí se tentokrát dívalo jiným směrem, a tak jsme za druhou ZŠ Kelč a třetí ZŠ Zašovou obsadili čtvrtou příčku. Za předvedený sportovní výkon, bojovnost a snahu si pochvalu zaslouží Barča Škařupová, Terka Mičkalová, Alča Fabiánová, Věrka Kubějová a Miriam Křenková z 9. třídy a také Iva Stavinohová, Iva Jurčová, Gabča Sušňová, Janča Šnajdrová a Dája Hladká z třídy 8.

Na tomto místě bych rád poděkoval jménem celého učitelského sboru holkám z deváté třídy za vzornou reprezentaci školy a mnoho sportovní radosti, kterou jste nám za těch devět let na naší škole dělaly a zároveň Vám popřál mnoho nejen sportovních úspěchů v dalších letec h studia J

 

Pavel Drda

 

 

 

Sdílet: