Ve středu 6.6.2012 jsme vyrazili na školní výlet do Brna. Program jsme měli naplánovaný dlouho dopředu, protože zajistit vstupenky do navštívených objektů nebylo jednoduché. Navštívili jsme hrad Špilberk, vilu Tugendhat a historické centrum Brna, celý výlet jsme zakončili v nákupním centru Vaňkovka. Největším zážitkem byla, téměř dvouhodinová, návštěva vily Tugendhat, zapsaná na seznamu Unesco, která byla po dvouleté, velmi nákladné rekonstrukci, znovu otevřená v březnu letošního roku. Žáci o vile už mnohé věděli z hodin výtvarné výchovy a celý výklad velmi pozorně sledovali. Děkuji také rodičům, že svým dětem tento jedinečný zážitek byli ochotni zaplatit.

Celý výlet se nám vydařil, podívejte se, prosím, na přiložené fotografie.

 

Vlaďka Mertová – třídní učitelka 7. třídy

 

 

 

Sdílet: