5. Rožnovská olympiáda dětí a mládeže byla letos zahájena 12. 9. 2012 již tradičním Během za zdravím. Tento závod organizuje SVČ Rožnov p. R. v rožnovském parku v okolí tenisových kurtů.

I letos se tohoto závodu naši žáci zúčastnili. Stanovené závodní tratě byly dost náročné, nejmladší žáci běželi 500m, mladší žáci 900m a starší žáci 1800m. Nejlepšího výsledku dosáhl Petr Mičkal z 9. ročníku, ve své kategorii obsadil pěkné 6. místo. Od medailových pozic jej dělilo jen několik sekund. Mezi nejmladšími žačkami pěkného umístění dosáhla sedmým místem Michaela Urbanová. Neztratili se ani mladší žáci, Ondřej Dobeš z 6. ročníku a Jakub Kubját z 7. ročníku obsadili společně 10. příčku. Závodů se za naší školu dále zúčastnili František Adam a Jana Šnajdrová z 9. ročníku, Eva Večerková a Jakub Smílek z 8. ročníku, David Vachun z 7. ročníku, Jakub Volek z 5. ročníku a Marek Cáb z 3. ročníku. Všichni statečně bojovali s obtížemi dlouhých tratí a závod dokončili.

Tož děcka, gratulujeme Vám k dosaženým výsledkům a děkujeme Vám za vzornou reprezentaci naší školy.

 

Mgr. Ladislav Ludvigh

 

 

 

Sdílet: