V naší škole se pořád něco děje. Včera, tj. 27. 9. 2012 přišly za mnou děvčata z 8. ročníku, jestli bychom nemohli zahájit přípravu na školní akademii. Jde o rytmickou skladbu s hudbou, děvčata toto cvičení v minulém školním roce rády cvičily a tak je školní akademie vhodnou příležitostí ukázat, co vlastně v té škole někdy děláme. Nutno předeslat, že s touto skladbou přišly Iveta Fabiánová a Alena Mičkalová, a že jsou vlastně předcvičovatelkami pro všechny spolužáky.

Novinkou je, že spolu s děvčaty budou na akademii vystupovat i hoši. Při prvním nácviku jim chudákům někdy lítaly ruce i nohy do nejrůznějších směrů a figur. Je to myslím z fotek dobře vidět. Zkrátka, při nácviku jsme se docela dobře všichni bavili. Tak ať nám to vydrží až do akademie.

 

Učitel Tv Mgr. Ladislav Ludvigh

 

 

 

Sdílet: