Už je to měsíc, co jsme si společně užili dva dny ve Všemině. Byly to dva dny plné zábavy, nových zážitků a legrace. Po celkem dramatickém začátku cesty, kdy jsme museli přemlouvat pana řidiče, ať ještě počká na Moniku a Kubu cestující zpožděným linkovým autobusem, jsme se jich nakonec dočkali a mohli vyrazit. Po příjezdu do hotelu jsme se ubytovali a čekali, jaké aktivity si pro nás instruktoři připraví. Jednalo se o různé záludné úkoly, k jejichž splnění bylo třeba zapojit do plnění všechny členy skupiny. Nápady a nasazení některých dětí pro nás bylo milým překvapením. Po večeři jsme se sešli v bazénu, ve kterém si všichni pořádně zařádili. No a místo klidného večera na nás čekalo na pokoji malé překvapení. Myš, kterou Honza s Vojtou objevili, se nám nakonec podařilo zneškodnit v rekordně krátkém čase. Pravdou ale je, že jsme si všechny věci na noc přesunuli raději do vyšších prostor.

Druhý den na nás čekala horolezecká stěna a lanové překážky. Opět musím všechny sedmáky pochválit, protože i přes počáteční obavy některých z nich, si nakonec vzájemné jištění a zdolávání svých vlastních Mt. Everestů zkusili všichni. Celý pobyt jsme zakončili bowlingem a pořádným obědem.

 

Tř. uč. Šárka Pavlíčková

 

 

 

Sdílet: