Jako každý rok i letos coby devítka plníme své povinnosti „strážných andělů“ malých prvňáčků, se kterými jsme se ve středu 26. září vydali do Lešné. Pro všechny z nás to byla premiéra, ale už jízdu autobusem jsme si užívali. Na parkovišti ve Zlíně jsme udělali dvojičky tak, jak nás první den ve škole dal dohromady a ruku v ruce jsme přešli první přechod. V Zoo nás nejdříve paní učitelky poučily o bezpečnosti a po chvilce nás vypustily „mezi zvířata“. Některé skupinky prošly celou zoologickou zahradu a některé si spíš užívaly na průlezkách, ale každý si určitě našel své oblíbené zvířátko. Prvňáčci byli moc hodní a s velkým nadšením spolu s námi vyplňovali pracovní listy od paní učitelky Kovářové. Chovatelé by měli určitě radost, kolik informací si děti zapamatovaly z jedné návštěvy. Jako deváťačka bych chtěla poděkovat Vám, 18 skvělým dětem, protože jste byli opravdu moc hodní a svou maličkostí jste nám zpříjemnili den. Pevně věřím, že během roku společně zažijeme ještě mnoho krásných a vtipných zážitků, jako byl výlet do Lešné.

 

Eva Petruželová, 9.třída

 

 

 

Sdílet: