Ve středu 14. 11. 2012 se kluci ze 6. a 7. třídy vydali do Zašové, aby poměřili síly s nejlepšími školami okresu Vsetín ve fotbale. Na úvod turnaje jsme podlehli domácí ZŠ Zašové 0:2. Přes veškerou snahu jsme se nedokázali prosadit ani ve druhém zápase, a tak jsme remizovali se ZŠ Rokytnice Vsetín 0:0. V repríze finále okrskového kola nám vrátil soupeř z Horní Bečvy porážku a radoval se z výhry 2:1. Naši branku vstřelil Kuba Kubját. S vítězem turnaje ZŠ Salvátor Valašské Meziříčí jsme se rozešli smírně 0:0. Dočkali jsme se také výhry a to nad ZŠ Halenkov v poměru 2:0, kdy se dvakrát prosadil Honza Heryán. Poté jsme podlehli ZŠ Valašská Polanka 0:1 a obsadili tak 5. místo ze sedmi účastníků.

Za předvedenou snahu a bojovnost si zaslouží pochvalu Ondra Dobeš, Vladimír Merta, Matěj Kapoun, Kuba Neřád a Ondra Trčka z 6. třídy a Honza Heryán, David Vachun, Kuba Kubját, Lukáš Jurča, Lukáš Petružela a Marek Mičkal ze třídy 7. Kluci díky a ať Vás radost a chuť sportovat provází i nadále.

 

Pavel Drda

 

 

 

Sdílet: