Kluci ze 6. a 7. třídy zakončili svůj úspěšný sportovní podzim v úterý 23. 11. 2012 účastí na okresním kole ve florbalu, které se odehrálo ve vsetínské sportovní hale Na Lapači. V tomto turnaji se k nám, jak už to tak ve sportu někdy bývá, otočila štěstěna zády. Ve čtyřčlenné základní skupině jsme nejprve dokázali porazit ZŠ Hovězí 1:0. V tomto utkání pan rozhodčí přehlédl naši regulerní branku, která se nám stala v konečném zúčtování osudnou, ale pojďme popořadě. Dalším soupeřem nám byla ZŠ Salvátor z Valašského Meziříčí, které jsme podlehli 0:3, a tak nás čekal rozhodující zápas skupiny s domácí ZŠ Trávníky Vsetín. I když jsme utkání dokázali zvítězit 1:0, tabulka byla neúprosná. My, ZŠ Salvátor i ZŠ Trávníky jsme si připsali na svá konta 6 bodů, bohužel nám chyběl onen jeden vstřelený gól z utkání se ZŠ Hovězí k postupu do semifinále. Nezbylo nám, než poblahopřát soupeři a vydat se na cestu domů. Pochvalu za výborný výkon a reprezentaci školy zaslouží: O. Dobeš, M. Kapoun a L. Pavlištík ze 6. třídy a L. Petružela, D. Vachun, J. Heryán, L. Jurča a J. Kubját ze třídy 7. Kluci, i když jste tentokrát odcházeli zklamání, pevně věřím, že pokud budete ke všem sportovním akcím přistupovat jako prozatím, přijde další, po které budete mít opět úsměvy na tvářích.

 

Pavel Drda

 

 

 

Sdílet: