Zkuste si představit, že jsme my, žákyně Základní školy Vidče, netrávili čas v naší žluté budově jen kvůli svačině, přestávkám, obědu a taky troše učení. Tentokrát si pan ředitel Zdeněk Chrástecký řekl, že první čtvrtletí už je úspěšně za námi, tak proč by nám neudělal radost? Pozval tedy na čtvrtek 22. listopadu deset šikovných kadeřnic druhého ročníku SOU z Valašského Meziříčí a Rožnova pod Radhoštěm. Pokud do posledního okamžiku doufáte, že nám měly vyprávět o škole, kterou se rozhodly po ukončení základky studovat, tak se naštěstí mýlíte. Odměnou za učení bylo, že nás učesaly, ostříhaly a případně nalíčily. A také jsme si to pořádně užily! Zhruba dvacet pět dívek ze čtvrté až deváté třídy se sešlo, aby si nechaly udělat stylový účes a zajímavé líčení. Přišly jsme jako obyčejné školačky, a jakmile prsty kadeřnic skončily, tak různorodost účesů nebrala konce. Byly z nás rockerky chystající se na koncert, víly z lesa, dámy čekající na ples, princezny z pohádek, okouzlující dračice a spousta dalších. Všechny jsme si nádhery na hlavách nafotily a shodly se, že se nám proměna moc líbí. Mělo to velký úspěch stejně jako předloni, kdy jsme odcházely nadšené pochválit se domů novými hřívami. Jak žákyně, tak kadeřnice si ze čtvrtečního odpoledne něco odnesly. Kadeřnice získaly nové zkušenosti a žákyně nepopsatelné účesy.

 

 

 

Sdílet: