Ve středu 12. 12. 2012 se žáci 4. třídy vypravili do zuberské házenkářské haly, aby poměřili síly s ostatními družstvy, které se zapojily do projektu Házená do škol. Naši čtvrťáci, stejně jako ostatní školy, vytvořili dva týmy, a tak vznikly dvě skupiny po pěti účastnících.

Na této velmi pěkné sportovní akci se naši malí sportovci rozhodně neztratili, když první družstvo tvořené V. Škařupovou, A. Urbanem, D. Němcem, M. Kočíbem, F. Dobešem a A. Žitníkem obsadilo ve své skupině za vítěznou ŽŠ Zubří 2. místo.

Zahanbit se nenechal ani náš druhý tým, který ve své skupině dosáhl na 3. příčku. Tuto partu tvořili D. Žemla, J. Lacina, V. Kuběja, J. Fabián, K. Červenková a V. Kozlová.

Házená na naší škole tímto turnajem zdaleka nekončí. Kromě hodin tělocviku se ji budou moci žáci 1. stupně věnovat v rámci kroužku, který by měl pod vedením Miroslava Jurky začít po Novém roce.

 

Pavel Drda

 

 

 

Sdílet: