Celý den bych shrnul jako úspěšný i přes drobné přeřeky si myslím, že jsme to zvládli na jedničku. Přípravy byly docela dost náročné, zkoušeli jsme každý čtvrtek, ale abychom dosáhli výsledku, museli jsme obětovat i některé vyučovací hodiny scházeli jsme se také po škole a vyráběli různé dekorace, které jste mohli v kulturním domě vidět. Hodně nám pomohla naše učitelka hudební výchovy, která nám pomáhala zvolit vhodné písničky a hrála nám je na klavír. Vše jsme nechávali na poslední chvíli, takže ve středu a ve čtvrtek jsme asi udělali nejvíce práce, co se týká výzdoby kulturního domu. V pátek jsme na sobě museli všichni mít společenské oblečení, které nevypadalo vůbec špatně holky mely sukýnky a kluci saka sice to byl trošku nezvyk, ale bylo to super. Když nastal ten okamžik, kdy jsme měli vystoupit před lidmi, vládla určitá nervozita ale, jak se roztáhla opona, zazpívali jsme první písničku a nervozita najednou jako by nebyla, zazpívali jsme ještě pár písniček a tím to končilo, když jsme se potom sešli v zákulisí všem se nám vystoupení zdálo hodně krátké, ale byli jsme rádi, že to máme za sebou a všechno jsme to suverénně dokončili, i když nám chyběl náš nejlepší pěvec Pavel Martínek.

 

Za devátou třídu František Adam

 

 

 

Sdílet: