Atletickou disciplínu skok vysoký si vyzkoušeli žáci 3.a 4. třídy ve čtvrtek 20.prosince v rámci soutěže tříd. Žáci byli rozděleni do 2 kategorií: dívky a chlapci. Nutno říci, že tuto disciplínu a její techniku se děti budou teprve učit, přesto soupisky dobrovolně přihlášených závodníků byly plně obsazené. My vyučující jsme s úsměvem a překvapením přihlíželi tomu, že se všichni snažili –zkrátka nějakým svým „stylem“ se přes laťku dostat.

A jak to všechno dopadlo? Skvěle, byli jste bezvadní, jen tak dále, sportu ZDAR !!!

 

Kategorie dívky: 1. místo Vendula Škařupová /120cm/ – 4.tř.

2. místo Kim Červenková / 110cm/ – 4.tř.

3. místo Míša Urbanová /105cm/ – 3.tř.

Klára Cábová /105cm/ – 3.tř.

Klára Mičolová /105cm/ – 3.tř.

Kategorie chlapci: 1. Místo Marek Cáb /135cm/ – 3.tř.

Ondřej Cáb /125cm/ – 3.tř.

Václav Kuběja /120cm/ – 4.tř.

 

 

Přejeme všem krásné Vánoce – učitelé 1. stupně

 

 

 

Sdílet: