Dne 13. února 2013 se na naší škole už tradičně odehrálo okrskové kolo v basketbale dívek. Celkem se sešlo 7 družstev základních škol regionu Rožnovska.

Naše děvčata šla do turnaje s předsevzetím předvést v rámci vlastních možností co nejlepší výkon. A to se myslím podařilo. Ve skupině jsme skončili druzí, hráli jsme o třetí místo se ZŠ Zubří, ale nepovedlo se. Herní zkušenost soupeřek z házené byla nad síly našich děvčat.

Statečně nás reprezentovaly: Jana Šnajdrová, Dagmara Hladká, Hana Řezníčková, Iva Jurčová, Kristýna Luzarová, Eva Petruželová, Tereza Vičanová a Iveta Fabiánová.

Pro úplnost snad dodám, že vítězem se letos stalo překvapivě družstvo Gymnázia Rožnov p. R., na druhém místě se umístily děvčata ZŠ Videčská. Obě družstva postupují do okresního finále. Srdečně gratulujeme.

 

Mgr. Ladislav Ludvigh

 

 

 

Sdílet: