Iva S. – Roman
2. třída – scénka AUTA – písnička Auta

Ondra B. – Hanka
6. třída – scénka MADAGASKAR

Iva J. – Martin
4. třída – TANEC S PETLAHVEMI – písnička Mája

Radek – Jana
1. třída – pásmo básniček a písnička Malé kotě – písnička

Danek – Viktor
2. třída – scénka RŮŽENKA

Dája – Eva
8. třída – tanec HEY BOY – písnička

Franta – Gabča
3. třída – Večerníček POHÁDKA O POPELCE – písnička Večerníček

Pavel – Lukáš
5. třída – písnička RODNÉ ÚDOLÍ

Petr – Kája
7. třída – scénka ŠMOULOVÉ – písnička Makarony

Ondra V –
9. třída – scénka Z POHÁDKY DO POHÁDKY

Verča – Kiki

Tak, a je to zase za námi. Další „hurá“ akce skončila. Rád bych vám o tom pověděl, ale nevím, čím bych začal, a proto začnu asi takto. Byl čtvrtek 21. 2. 2013 a začaly přípravy na školní akademii. Všichni jsme z toho byli strašně vystresovaní (já jsem toho byl živým důkazem). Když přišla pátá hodina, děti se začaly chystat do kostýmů a ještě jednou si zkusily svůj scénář. Před každým vystoupením je uvedli dva žáci z deváté třídy. Jako první uváděli Iva a Roman a přivolali na pódium druháky, kteří nám předvedli a zazpívali scénku auta. Tato scénka byla povedená, a proto se nebylo čemu divit, že sklidila u diváků úspěch. Jako další přišli na řadu Hanka a Ondra, kteří uvedli šestou třídu. Šesťáci předváděli scénku a tanec z pohádky Madagaskar. Jejich vystoupení bylo opět velmi vydařené. Po Madagaskaru přišel na pódium Martin s Ivou, kteří uvedli čtvrtou třídu. Ti nám předvedli nejen kostýmy včelky Máji, ale i tanec. Další v pořadí byli Radek a Jana, kteří uvedli první třídu. Prvňáci přednesli kopu básniček a písniček. Když přišli na pódium Danek a Viktor, aby uvedli druhou třídu, tak se naše obecenstvo začalo smát. Můj spolužák Viktor to totiž začal motat, ale nakonec to smotali dohromady a druhá třída, se scénkou Růženka, taky sklidila úspěch. Po popletené dvojici Danka a Viktora přišla Dája s Evou, které to měly skvělé a uvedly osmou třídu. Osmáci nám zatančili na písničku Hey boy. Po jejich tanci přišli na řadu Franta s Gabčou. Ti uváděli třetí třídu, která si pro nás připravila pohádku O Popelce. Po vydařené pohádce nastoupili na pódium Luky a Pája a i těm uvádění páté třídy šlo s přehledem. Páťáci nám zazpívali hezkou písničku Rodné údolí. Jako další na řadě byli Petr s Kájou, kteří uvedli sedmou třídu. Sedmáci si připravili scénku ze Šmoulů a také nám zatančili na písničku Macarena. Po vydařených dvojicích uvaděčů a žáků školy Vidče se na scénu dostala i naše paní učitelka Kovářová s jejím pomocníkem Ondrou, kteří uvedli devátou třídu, Deváťáci nám předvedli scénku Z pohádky do pohádky. Tato scénka se jim moc povedla a velký úspěch sklidily i jejich kostýmy. Po déváté třídě přišla poslední dvojice Verča s Kikou aby nám to krásně ukončily a mohli jsme jet domů. Bylo to krásné zpříjemnění večera a doufám, že to zase někdy zopakujem.

 

za devátou třídu Lukáš Stodůlka

 

 

 

Sdílet: