Středa 27. března nebyla výjimečná jen začátkem Velikonočních prázdnin, ale i tím že se na Horní Bečvě konalo okrskové kolo ve volejbalu dívek, na které jsme se těšili snad už od začátku školního roku. Do turnaje jsme vstoupili utkáním se ZŠ Zubří a výhra 2:0 na sety nám dodala pohodu do dalších bojů. V druhém utkání jsme si poradili rovněž 2:0 na sety se ZŠ Videčská a mohli jsme se těšit na semifinále. V něm jsme si připsali další vítězství tentokrát nad Gymnáziem z Rožnova pod Radhoštěm. I když již v tento moment jsme si zajistili postup do kola okresního, do finále holky nastupovaly s odhodláním zvítězit. Tak jako minulý rok i tentokrát nás ve finále čekala domácí ZŠ Horní Bečva, a tak jako minulý rok i tentokrát jsme byli šťastnějším týmem, když nervy drásající souboj rozhodl až tiebreak v náš prospěch. Oč bylo finále napínavější, o to větší byla naše následná radost.

Za naši školu statečně a úspěšně bojovaly Dája Hladká, Eva Petruželová, Janča Šnajdrová, Hanka Řezníčková, Iva Stavinohová, Gabča Sušňová z 9. třídy, Iveta Fabiánová z třídy osmé a Adélka Stodůlková z třídy 6. Všem těmto holkám patří velké díky a přání pevných nervů, přesné ruky a tolik potřebného štěstí v kole okresním.

 

Pavel Drda

 

 

 

Sdílet: