22. květen byl pro naše prvňáčky den velmi očekávaný a slavnostní. Byli v naší knihovně pasováni na opravdové čtenáře. Jaké bylo jejich překvapení, když po příchodu do knihovny je čekal samotný pan spisovatel H. CH. Andersen. A to zdaleka není všechno! Ještě větší obdiv sklidila malá mořská víla v krásných šatech, která dětem sama vyprávěla svůj smutný příběh.

Naši malí čtenáři také ukázali, jak už umí sami číst a musím je pochválit, že obstáli na výbornou.

A pak už je čekal samotný čtenářský slib a pasování. Podívat se přišla i paní místostarostka

Milena Dudová. Ta malým čtenářům předala knížku na památku a věnovala se jim také paní knihovnice D. Karasová, která dětem přinesla výborné cukroví. Všem tímto chceme poděkovat, že pro nás takovou pěknou akci připravili a věříme, že se žáčci co nejdříve do naší knihovny přihlásí a stanou se jejími pravidelnými návštěvníky.

 

Mgr. Vlaďka Slámová, tř. uč. 1. třídy

 

 

 

Sdílet: