Už je to 14 dnů, co jsme se rozhodli, že využijeme sluníčka, které se na nás po dlouhé době usmálo, a vyrazíme místo pracovních činností do přírody. Ve středu 29. května se opravdu celý den neobjevila ani kapka deště a já jsem spolu se žáky 7. ročníku vyrazila pěšky směr Rožnov pod Radhoštěm. Cesta nám utíkala opravdu rychle. Ani jsme se nenadáli a už jsme byli na Hradisku. Odtud hurá z kopce dolů na zmrzlinu a opět hurá do kopce nahoru. Jurkovičova rozhledna stojí na Karlově kopci v těsné blízkosti Valašského muzea v přírodě. Cesta k ní vede lesem a zdá se nekonečná. Když ale vyjdete z lesa, čeká Vás překvapení ve formě krásné dřevěné stavby. V momentě, kdy jsem se k lavičce, na které seděli už odpočatí sedmáci, doplazila já, byla jsem poslána koupit lístky a opět hurá nahoru, tentokrát po schodech. Nahoře jedna fotka, a protože některým připadalo, že se rozhledna kymácí, tak jsme raději druhou fotku udělali na zemi na schodech. Protože, co kdyby?

 

Šárka Pavlíčková, tř. učitelka

 

 

 

Sdílet: