V úterý 4. 6. 2013 se děti z 1. a 2. třídy vydaly na dlouho očekávaný výlet. Počasí nebylo příznivé, ráno ve Vidči pršelo, ale odvážně jsme vyjeli za novým dobrodružstvím. Při průjezdu městem Olomouc nám dokonce svítilo sluníčko. Prvním cílem byly Javoříčské jeskyně, které se velmi líbily a děti měly radost, že jsme v nich natrefili i na netopýry.

Potom jsme přejeli k hradu Bouzov, kde jsme v podhradí měli zamluvený program. Čekal nás tam veliký Trojský kůň, střelba z kuše, rytířský turnaj. Na závěr jsme viděli pěknou pohádku o loupežnících. Děti si domů koupily spoustu suvenýrů – meče, přilby, luky, šípy a samozřejmě různé sladkosti. Pršelo jen chviličku a to jsme byli zrovna schovaní pod střechou a dívali se na pohádku. Výlet se nám vydařil, všem se líbil a doma jsme si přece jen mohli říct: „Sláva, nazdar výletu, nezmokli jsme, už jsme tu!“

Za 1. a 2. třídu Mgr. Vlaďka Slámová

 

 

 

Sdílet: