21. května 2013 se družstvo sedmáků naší školy zúčastnilo už tradiční soutěže všestrannosti, kterou pořádá Městská policie Rožnov pod Radhoštěm. Závod se konal už tradičně na Bučiskách v Rožnově p. R., nenáročnější části závodu je vyběhnout nahoru kolem skokanských můstků až k Hradisku. Žáci na různých stanovištích potom plnili různé úkoly z topografie, silniční vyhlášky, první pomoci, ekologie. Museli slanit přes Bečvu, střílet ze vzduchovky nebo absolvovat jízdu zručnosti na kole. Trať měřila celkem 4500m. Běžecký čas našeho družstva byl 1:07, ztráta na nejlepší byla pouze pár minut, bohužel se Honzovi Heryánovi nevydařil přeskok na laně a ztrátu několika trestných minut už jsme nedohnali. Naše družstvo skončilo na 9. místě z celkových 17 družstev.

Naší školy vzorně reprezentovali: Terezka Vičanová, Katka Kozlová, Marek Mičkal a Jan Heryán.

 

Ve Vidči 24. 5. 2013 Mgr. Ladislav Ludvigh

 

 

 

 

 

Sdílet: