V úterý 25.9. jsme se i přes ne příliš příznivé počasí vydali do Zoo Lešná. My deváťáci a pár žáků osmé třídy, jsme si každý hned ráno rozdělili prvňáčky, o které jsme se starali celý den. Hned ráno v 8 hodin jsme vyjeli od školy s očekáváním, že sluníčko ještě vykoukne. Okolo deváté hodiny už jsme se blížili ke vstupu do Zoo. Rozdělily jsme se do skupinek, jak jsme sami chtěli a vyrazili jsme pozorovat zvířata všeho druhu. Někteří prvňáčci byli v zoo poprvé, a proto byli doslova unešení. Největší obdiv sklidila sloní a žirafí rodinka. Dokonce ani zamračená obloha nám takovou radost nedokázala zk azit. O půl 1 jsme se všichni opět sešli u zámečku, kde jsme se společně vyfotili a navštívili obchod, kde si mohl každý zakoupit malý suvenýr. Okolo 1 hodiny jsme vyjížděli zpátky domů. Cesta zpátky utekla rychle a všichni prvňáčci si v autobuse stihli vyměnit své dojmy a pocity a všichni přímo zářili radostí. Většina nás deváťáků, jsme cestu prospali, protože přece jen uhlídat 24 malých špuntů není žádná legrace. A takhle probíhal jeden z prvních školních výletů.

Iveta Fabiánová 9. třída

 

 

 

Sdílet: