V pátek 11. 10. 2013 prožili prvňáčci svůj první projektový den ve znamení voňavých jablíček.

Do školy přišly oblečeny v jablíčkových barvičkách a s sebou si přinesly nádherná naleštěná jablíčka do soutěže o nejkrásnější jablíčko s originálním jménem, kterou nám pomohli rozhodnout svými hlasy kamarádi ze 2. a 9. třídy a věřte, že do poslední chvíle byla velmi napínavá , protože děti v průběhu dne hlasy pro svá jablíčka bedlivě sledovaly.

Poslechly si pohádku O posledním jablíčku, na návštěvu přišly i kouzelné jablíčkové babičky. Děti jim zazpívaly a zatančily ,a pak se s chutí vrhly do jablíčkového počítání, čtení a vyrábění. Sladkou tečkou byly výborné, voňavé pochoutky z jablíček. Chci moc pochválit všechny maminky, tatínky a možná i babičky, které dětem s přípravou pomohly a přispěly k příjemně strávenému dni.

 

Dagmar Plesníková tř. uč. 1. třídy

 

 

 

Sdílet: