Ve čtvrtek 10. října se kluci z 5., 6. a 7. třídy vydali do Rožnova reprezentovat naší školu v okrskovém kole v malé kopané. Turnaje se zúčastnilo 10 družstev, což nebývá zvykem. Naše cesta skončila po výhrách nad ZŠ Dolní Bečva, Hutisku-Solanci, remíze s Gymnáziem Rožnov pod Radhoštěm a prohře s ZŠ Horní Bečva již v základní skupině, kde jsme vinou horšího skóre oproti týmu Gymnázia obsadili 3. příčku a cesta do semifinále tak pro nás zůstala zavřená. Z vítězství v turnaji a postupu do okresního kola se spolu s druhým Gymnáziem Rožnov radovala ZŠ Videčská.

Pochválit za velkou snahu a předvedenou hru zaslouží O. Dobeš, V. Merta, J. Neřád, O. Trčka, M. Kapoun, R. Cáb a L. Buberník ze 7. třídy, J. Volek ze třídy šesté a zejména pak A. Žitník a D. Němec z 5. třídy, který, ač nejmladší člen naší základní sestavy, patřil k nejlepším hráčům turnaje.

 

Pavel Drda

 

 

 

Sdílet: