V pátek 22.11.2013 jsme navštívili obecní úřad. Paní starostka Štěpánka Mikulenková nás zavedla do obřadní síně, kde nám říkala různé důležité informace např. že Vidče má asi 1700 obyvatel nebo že Vidče dostává přes 15 milionů czk nebo že všechno řídí starostka a zastupitelé a ještě nám ukázala náš znak. Poté jsme se vrátili do kanceláře, kde jsme viděli naši obecní vlajku a také leteckou fotku Vidče. Skoro všichni našli svůj dům, ale někteří ne, protože ta fotka je z roku 2007 a někteří ve Vidči ještě nebydleli. Nakonec se nás paní starostka ptala, co bychom chtěli ve Vidči postavit. Na to jsme měli dosti bujnou fantazii, někteří chtěli 3D kino, koupaliště, airsoftové hřiště a další a další různé věci. Na závěr jsme paní starostce poděkovali. A šli jsme zpátky do školy, beseda se nám všem moc líbila, protože jsme se dozvěděli spoustu zajímavých informací a taky že nám odpadla občanská výchova.

 

Libor Balejík 6.tř.

 

 

Sdílet: