Ve středu 4.12. bylo v naší třídě čtvrťáků od rána rušno. Přicházeli rodiče, aby nám pomohli s vybalováním všelijakých dobrot a tak se ve třídě mísily vůně řízečků, různě zdobených perníků s tousty a spoustou dalších dobrot, které pro nás vyrobily maminky na Mikulášský jarmark. Kromě dobrot k snědku se tu a tam objevovala překrásná keramika, sněhuláci, krásně zdobené baňky, adventní věnce, náušnice pro malé parádnice a mnoho dalších originálních výrobků z domácí dílny. Průběžně se přišla podívat celá škola i někteří rodinní příslušníci, kterým se u nás moc líbilo.

Poděkování patří všem rodičům, kteří pomáhali s přípravou jarmarku. Část výtěžku jsme věnovali opuštěným dětem z Kojeneckého ústavu ve Valašském Meziříčí. Blíží se totiž Vánoce a my je prožijeme určitě krásně – společně se svými rodiči, ale ty děti v ústavu takové štěstí nemají. Bohužel.

 

F. Nerád, M. Buberník, V. Malinová – žáci 4. třídy

 

 

 

Sdílet: