V pátek 13.12. se konal v tělocvičně naší školy druhý ročník soutěže ve skoku vysokém zvaný – „Vánoční laťka 2013“. Této královské atletické disciplíny se zúčastnili žáci 3. a 4. třídy v počtu 42 soutěžících. Nutno dodat, že dosažené výkony a technika skoků některých žáků vzbuzovaly obdiv. Nejlepší skokani si vysloužili diplomy a čokoládové odměny. A ti ostatní? Za svou snahu a bojovnost si každý z nich odnesl malou sladkost a zcela jistě pěkný zážitek strávený mezi svými kamarády v tomto předvánočním čase.

Zde jsou výsledky těch nejlepších. Blahopřejeme.

 

Kategorie dívky:

  1. místo Renáta Jaskulová 115cm
  2. místo Nikol Farmačková 115cm
  3. 3.místo Klára Cábová 110cm

 

Kategorie chlapci:

  1. místo Marek Cáb 140cm
  2. místo Ondřej Cáb 130cm
  3. místo Tomáš Cáb 125cm

 

Mgr. Dagmar Hladká

 

 

 

Sdílet: