Dne 23.1.2014 navštívili naši 3. a 4. třídu dva příslušníci Městské policie Rožnov pod Radhoštěm, aby s námi pobesedovali v rámci výchovně vzdělávacího programu pro školy a rozdali nám pár užitečných rad. Ve třetím ročníku byla beseda zaměřena na chodce – účastníky silničního provozu a ve čtvrté třídě byl hlavním tématem postřeh a popis pachatele trestné činnosti.
Učili jsme se, co máme dělat, když uvidíme zloděje nebo jak máme komunikovat s policií v případě nebezpečí. Také nám vysvětlili, jak co nejlépe popsat pachatele zločinu.

Filip Nerád – 4.třída

 

Hráli jsme hry na postřeh. Měli jsme si zapamatovat co nejvíc detailů ze situace s bankovním lupičem a nebylo to vůbec jednoduché. Nakonec jsme to společnými silami nějak zvládli a sestavili přesný popis pachatele. Beseda se mi moc líbila.

Anežka Burová – 4.třída

 

 

 

Sdílet: