Master in Typing – pdf

 

V závěru loňského roku využili čtyři žáci 9. třídy naší školy nabídky vzdělávací společnosti Inovace výuky, o. p. s. a ověřili si své schopnosti v ovládání klávesnice PC v rámci Master in Typing 2013. V současné době obdrželi certifikát profesionálního ovládání klávesnice, jejich výborné výsledky zaslouží gratulaci. Favoritkou mezi našimi žáky je Iveta Fabiánová, která psala rychlostí 314 úhozů za minutu. Tomáš Buberník se podobné akce zúčastnil poprvé a obstál rovněž na výbornou – psal rychlostí 283 úhozů za minutu. Pozornost zaslouží i výkon, který podala Andrea Mičolová a Eva Večerková. Andrea dosáhla 219 úhozů za minutu, Eva pak 212 úhozů za minutu.

Všichni čtyři tak dokázali, že trénink této dovednosti se vyplatí.

 

Eva Mandulová, vyučující psaní na klávesnici

 

Sdílet: