Protože nám sněhové podmínky nedovolily odjet na lyžařský kurz jak v lednu, tak ani v náhradním březnovém termínu, rozhodli jsme se vytáhnout místo lyží kola a ve dnech 24.-26. března jsme si užili tři sportovní dny v okolí Velkých Karlovic. První den nám počasí nepřálo, a tak jsme vyrazili na krátkou túru a odpoledne strávili v příjemném prostředí wellness hotelu Horal. Druhý a třetí den již bylo počasí příznivější. Neváhali jsme tedy zdolat trasu Vel. Karlovice – Sůkenická respektive Vel. Karlovice – Kohútka a v nohách jsme tak měli něco málo přes 60 km. Únavu někteří z nás rozehnali deskovými hrami, hraním karet, billiardu, stolního tenisu a všichni společně při bowlingu v pizzerii U Pepiša.

Všichni sedmáci zaslouží pochvalu za vzorné chování během celého kurzu i za své úsilí při zdolávaní kopců na svých bicyklech. Doufáme, že se výlet všem líbil a těšíme se na další školní dny strávené při sportu.

 

P. Drda a L. Ludvigh

 

 

 

Sdílet: