Ve čtvrtek 25. 9. 2014 se naši prvňáčci vydali do ZOO Lešná. Samozřejmě byli moc zvědaví na novou expozici rejnoků, která byla právě před 5 dny otevřena, ale na ostatní zvířátka se také velice těšili. Aby jejich radost byla ještě větší, tak společnost na výletě jim dělali žáci 9. třídy, kteří se o ně poctivě starají už od 1. září a každou volnou přestávku za našimi dětmi chodí do 1. třídy.

Každý deváťák se většinou musel postarat o své 2 svěřence a musím říct, že jim to šlo opravdu dobře. Trpělivě jim zodpovídali všetečné otázky, věnovali se jim na průlezkách, pomáhali jim při nákupech suvenýrů. Myslím, že se výlet velmi vydařil a že si ho všichni užili. Chtěla bych touto cestou upřímně celé 9. třídě poděkovat za trpělivost a pomoc.

 

Mgr. Vlaďka Slámová, tř. uč. 1. třídy

 

 

 

Sdílet: