Letošní vánoční jarmark proběhl v naší škole 8. prosince a byl v režii třeťáků. Zároveň se jednalo o premiéru, neboť jarmark pořádali třeťáčci poprvé.

Od brzkého rána se ve třídě vybalovalo a to za pomocí maminek, tatínků, dokonce i některé babičky přišly pomoci s přípravou a nazdobením prodejního místa. Ostatní pak už bylo na dětech. Obsloužit mnohdy přeplněnou třídu a stále počítat a počítat, je docela náročné. Některým se dařilo více, jiným trochu méně, ale nakonec byli všichni spokojeni a téměř všechno zboží prodali. Děkuji všem maminkám za přípravu, protože bez nich by to prostě nešlo.

 Část výtěžku bude předána, jak už poněkolikáté Kojeneckému ústavu ve Valašském Meziříčí, kde se vydáme v pondělí 15.prosince, abychom udělali radost pod stromečkem opuštěným dětem a potěšili tak nejedna dětská očka.

 

Mgr. Dagmar Hladká – tř. uč. 3.roč. 

 

 

 

Sdílet: