Dne 19. 11. 2014 se družstvo žáků 6. a 7. ročníku zúčastnilo okrskového kola ve vybíjené, které už tradičně organizovala ZŠ 5. května v Rožnově pod Radhoštěm.

V soutěži, která je náročná nejen vypjatou atmosférou, ale i urputnou snahou každého družstva porazit své soupeře, se naši hoši vůbec neztratili. V prvním zápase, po překonání velké nervozity, jsme porazili družstvo ZŠ Horní Bečva. Druhý zápas s Gymnáziem Rožnov byl velmi napínavý. V základní hrací době byl stav nerozhodný, v prodloužení jsme udělali malinkou chybičku a ta znamenala bod pro soupeře. V posledním zápase jsme prohráli s pořádající ZŠ a tak nás  bod ztracený s Gymnáziem stál postup do semifinále.

Myslím si, že naše družstvo hezky reprezentovalo naší školu, výraznými osobnostmi družstva byli sedmáci  Radek Korenec, Jakub Volek, Dominik Mazan, z šesťáků Daniel Němec.

 

Mgr. Ladislav Ludvigh

 

 

 

Sdílet: