23. března 2015 se naši žáci8. a9. tříd zúčastnili okrskového kola ve volejbale chlapců, které se konalo na Horní Bečvě. Ve skupině nejdřív porazili s přehledem Gymnázium Rožnov a poté i dobře hrající ZŠ Videčská 2:0 na sety.

V semifinále pak dobrým výkonem přehráli i  tým ZŠ Horní Bečva 2:0 a zajistili si tím postup do okresního kola. Finálový zápas s Dolní Bečvou už mohli tedy brát jako přípravu na těžké zápasy, které je určitě budou čekat.  Hrál se pohledný a vyrovnaný zápas, který skončil 1:1 na sety. Na body však byli o něco lepší žáci z Dolní Bečvy a našim borcům tak v konečném pořadí patří pěkné 2. místo.

Žákům děkuji za předvedenou hru, bojovnost i chuť do hry, s jakou celý turnaj odehráli. A přeji hodně úspěchů i v dalším kole tohoto volejbalového turnaje.

Sestava: Cáb M., Heryán, Petružela, Jurča, Kapoun, Dobeš a Merta

Mgr. Martin Basel

 

 

 

Sdílet: