15.4.2015 reprezentovali naši školu po dívkách taky chlapci ve vybíjené na ZŠ 5. května. Skvělým výkonem válcovali jednoho soupeře za druhým. V základní skupině nejdřív porazili ZŠ Koryčanské paseky 10:5, následně pak ZŠ 5. května 15:6 a postoupili z 1. místa do semifinále, kde narazili na druhý tým ze 2. skupiny ZŠ Horní Bečva. Od samého začátku bylo jasné, že ani tento tým je nepřemůže a po výhře 15:4 měli jistý postup do okresního kola.

Ve finále si to rozdali o celkové prvenství se ZŠ Videčská. Tento zápas byl velmi vyrovnaný a až poslední minuty rozhodly o tom, že naši žáci prohráli 6:9 a obsadili tak celkové 2. místo.

Žákům gratuluji k postupu do okresního kola a pevně věřím, že navážou na velmi dobré výkony.

Sestava: Cáb O., Cáb T., Urban A., Němec J., Jurajda E., Michálek T., Tvarůžek J., Nerád F., Kraus H., Vavruša A., Dobeš F. a Stodůlka D.

Mgr. Martin Basel

 

 

 

Sdílet: