Za chladného a deštivého počasí se dne 17.4.2015 odehrál na fotbalovém stadionu v Rožnově turnaj 8. a 9. tříd v minikopané žáků.

V úvodním zápase vyhráli kluci se ZŠ 5. května 4:1, ale v závěru přišli díky zranění o svého střelce Jakuba Kubjáta. Následně pak ve své skupině prohráli se ZŠ Hutisko 1:2, což znamenalo postup do semifinále z druhého místa.

V tomto utkání narazili na ZŠ Videčská. Hrál se sice vyrovnaný fotbal, naši žáci byli chvílemi lepším celkem, ale  dvě náhodné branky znamenaly prohru 0:2 a závěrečný boj o 3. místo se ZŠ Horní Bečva. Tým byl po celou dobu v tomto utkání silnějším a aktivnějším celkem, z čehož vytěžili jednobrankový náskok. Závěr utkání však nezvládli a po prohře 1:2 tak obsadili celkové 4. místo.

Sestava: Merta, Dobeš, Heryán, Kubját, Petružela, Cáb R., Michálek, Trčka a Jurča

Mgr. Martin Basel

 

 

 

Sdílet: