Dne 1. dubna 2015 se družstvo našich žáků zúčastnilo okresního finále ve volejbale. Soutěž se konala v krásné sportovní hale ZŠ  Hovězí.

Turnaje se zúčastnilo 7 družstev, hrálo se systémem každý s každým. Naši chlapci hráli dobře, nicméně si v některých zápasech občas vybrali slabší chvilku. Zejména prohra s domácím družstvem hned v prvním zápase nás stála umístnění mezi prvními třemi. Přitom jsme jako jediní na turnaji dokázali porazit pozdější vítěze ze ZŠ Dolní Bečva. Nakonec jsme teda získali stejný počet bodů jako ZŠ Hovězí, ale rozhodl vzájemný zápas.  Dosažené  4. místo je rozhodně úspěchem.

Naši škole úspěšně reprezentovali žáci 9. ročníku Michal Cáb, Lukáš Jurča, Lukáš Petružela a Jan Heryán a žáci 8. ročníku Vladimír Merta, Matěj Kapoun a Ondřej Dobeš.

 

Mgr. Ladislav Ludvigh

 

11

 

 

Sdílet: