V úterý 14.4.2015 odehrály dívky 4. a 5. tříd turnaj na ZŠ 5. Května ve vybíjené. Po celou dobu turnaje hrály velice pohledná utkání.

V prvním zápase porazily domácí ZŠ 5. Května 4:3, následně pak zdolaly ZŠ Pod Skalkou 7:3. Klíčový zápas proti Horní Bečvě jim však nevyšel. V závěrečných minutách přišly o slibný náskok a v posledních vteřinách dokonce o všechny body z tohoto utkání, které prohrály 8:9. V závěrečném utkání však ukázaly svoji bojovnost a porazily jinak neporaženou ZŠ Videčská 9:7 po prodloužení.

Obsadily tak celkové krásné 3. místo. Především za předvedenou hru dívkám děkuji a přeji hodně úspěchů i v budoucnu.

Sestava:

Bystroňová B., Cábová Klára, Urbanová M., Burová A., Žlebčíková M., Jaskulová Radka, Kovářová B., Formačková N., Mandulová M., Urbanová A. a Juříčková B.

Mgr. Martin Basel

 

 

 

Sdílet: