V úterý 21.4.2015 se na ZŠ Šafaříkova konalo okresní kolo ve vybíjené chlapců 4. a5. tříd.

V úvodním utkání kluci přehráli ZŠ Zašová s přehledem 16:8 a především druhý zápas proti domácí ZŠ Šafaříkova ukázali svoji sílu a vyhráli velmi pohledné utkání 15:9, čímž si zajistili postup do semifinále. V posledním zápase skupiny pak ještě porazili ZŠ Sychrov 13:10 a mohli se těšit z prvního místa ve skupině.

V semifinále je čekal houževnatý soupeř ze ZŠ Valašská Polanka. Ani tento tým však naše borce nezastavil a po výhře 10:9 se probojovali do finále.

V tom narazili stejně jako na okrskovém kole  na ZŠ Videčská. Zápas se ovšem nevydařil podle představ. Byly vidět i známky únavy a dvě lehčí zranění hráčů, kteří museli vystřídat. Výsledkem pak byla porážka 11:19 a celkové 2. místo v okrese.

Chlapcům za předvedené výkony blahopřeji a přeji spoustu úspěchů jak v dalších soutěžích, tak i ve škole…

Sestava: Cáb O., Cáb T., Urban A., Němec J., Jurajda E., Michálek T., Tvarůžek J., Nerád F., Kraus H., Vavruša A., Dobeš F. a Stodůlka D.

 

 

 

Sdílet: