27.4.2015  se konalo za krásného počasí okrskové kolo MC Donald´s cupu ve fotbale žáků 1. až 3. tříd. Naše škola poskládala nejmladší tým ze všech zúčastněných, ale svými výkony dokázali potrápit skoro všechny týmy.

V prvním utkání sice prohráli 0:6 s pozdějším vítězem ZŠ Pod Skalkou, který odehrál turnaj severním výkonem. Následně však hráli se ZŠ Koryčanské Paseky, se kterými jednu chvíli vyhrávali už 2:0. Závěr utkání se ovšem moc nepovedl a výsledkem byla prohra 2:3.

V posledním utkání pak sehráli svojí hrou asi nejlepší zápas proti ZŠ Zubří. Ani tady to však na body nakonec nestačilo a po těsné prohře 2:3 obsadili naši žáci konečné 4. místo.

Sestava: Dobešová N., Urban Š., Pavlíček J., Kapoun J., Ondřejová A., Lušovský L., Merta A., Žitník D., Rohleder M., Kraus T., Mičkal J., Pavlíček V.

 

 

 

Sdílet: