Ve středu 15. 4. 2015 uspořádala ZUŠ Valašské Meziříčí pro naše prvňáčky výchovný koncert. Děti viděly ukázku různých hudebních nástrojů, naučily se písničku, pomocí které zachránily včelího medvídka, aby se dostal z hlubokého lesa ven. Některé starší děti z naší školy, které už na nějaké hudební nástroje umí hrát, vystoupily v krátkém programu. Moc paní učitelce a panu učiteli ze ZUŠ děkujeme.

Další středu 22. 4. 2015 jsme se pro změnu vydali dohromady 1. a 2. třída na koncert do ZUŠ Rožnov. Koncert se jmenoval „Dobrou chuť s písničkou“ a byl zaměřený na skladbičky o jídle. Vystoupil také taneční obor a dramatický obor zahrál několik scének, co je a co není zdravé. Opět se děti mohly seznámit s hudebními nástroji.

 

                                                   Mgr. Vlaďka Slámová a Mgr. Dáša Plesníková

 

 

 

Sdílet: