V pátek 29.5.2015 proběhnul v areálu Bučiska v Rožnově p.R. populární a skvěle připravený závod všestrannosti žáků 6. a 7. tříd.

Za krásného počasí dorazilo na start závodu 14 týmů, přičemž je čekala trať dlouhá 4,5 km s mnoha stanovišti, na kterých byly připraveny jak znalostní, tak dovednostní úkoly.Žáci museli překonat 358 schodů a následný kopec na úvod, znalosti z oblasti dopravních předpisů, ekologie, zdravovědy, topografie, střelby ze vzduchovky, hodu granátem na cíl, zhupu na laně, zdolání vodního toku na raftu, ručkování po laně, lanovky a cyklodráhy.

Náš tým předvedl skvělý výkon a obsadil konečné 4. místo se ztrátou pouhých 20 sekund na medailové pozice.

Závod byl přínosem pro žáky jak z pohledu vzdělání a rozvíjení svých dovedností, tak v týmové práci.

Sestava týmu: Kovářová T., Dobešová D., Dejmek M. a Němec D.

 

 

 

 

Sdílet: