Seznamte se …

slečna Lucie Fojtášková…

V tomto školním roce jsem využila možnost nominovat žáka či žákyni naší školy na „Ocenění žáků základních a středních škol Zlínského kraje za mimořádné úspěchy v mimoškolní činnosti nebo za mimořádný čin“. Věřila jsem, že na toto ocenění má právo Lucie Fojtášková z 8. třídy naší školy. Lucii jsem se souhlasem jejích rodičů nominovala v kategorii sportovní.

Proč?

Lucie se věnuje bojovým sportům, především kickboxu (v kategorii light contact a kicklight). V těchto kategoriích dosahuje trvale od roku 2012 výrazných úspěchů. V roce 2014 se stala Mistryní světa asociace World kickboxing federation v kategorii kicklight a Vícemistryní světa této asociace v kategorii light contact. Současně v daném roce vybojovala titul Mistryně České republiky v obou již jmenovaných kategoriích.

Prvního června letošního roku si Lucie převzala z rukou MVDr. Stanislava Mišáka, hejtmana Zlínského kraje, ocenění v kategorii sportovní. Bylo vybráno pouze 17 žáků základních a středních škol, a tak patří Lucii velké blahopřání…

Ať se jí pořád daří…

Mgr. Eva Mandulová, Lucčina třídní učitelka     

 

  PS: A pokud nevíte, že tady někdo takový je…, jen připomínám:

 • Mistryně světa asociace WKF, Praha
 • Vicemistryně světa asociace WKF, Praha
 • Mistryně světa WKA + WTKA, Itálie 2013, KICKBOXING LIGHT CONTACT
 • Dvojnásobná Mistryně ČR 2014, Chrudim KICKBOXING LIGHT CONTACT, KICK-LIGHT
 • Vítězka Czech Open 2014, KICKBOXING LIGHT CONTACT
 • Vítězka Prague Open 2014, KICKBOXING LIGHT CONTACT
 • Vítězka HUNGARIAN OPEN 2014, Budapešť, ČÍNSKÝ KICKBOXING SANDA
 • Dvojnásobná Mistryně České republiky Litoměřice 2013, KICKBOXING LIGHT  CONTACT
 • Mistryně České republiky Lovosice 2012, KICKBOXING LIGHT CONTACT
 • Vítězka Czech Open 2013, KICKBOXING LIGHT CONTACT
 • Vicemistryně České republiky Lovosice 2012, KICKBOXING LIGHT CONTACT
 • 2x stříbrná medaile SLOVAK OPEN 2014 SZK Bánská Bystrica, KICKBOXING LIGHT  CONTACT a KICK-LIGHT
 • 2x stříbrná medaile Prague Open 2013, KICKBOXING LIGHT-CONTACT
 • 2x stříbrná medaile SLOVAK OPEN 2013, KICKBOXING LIGHT-CONTACT a KICK-LIGHT
 • Stříbrná medaile SLOVAK OPEN 2012, KICK-LIGHT
 • Bronzová medaile SLOVAK OPEN 2012, KICKBOXING LIGHT CONTACT
 • Stříbrná medaile Prague Open 2012, KICKBOXING LIGHT CONTACT
 • Stříbrná medaile Czech Open 2012, KICKBOXING LIGHT CONTACT
 • Účast na ME WKA 2013 v Itálii Marina di Carrara

 

 

 

Sdílet: