Ani v době prázdnin jsme na školu a vše co se školou souvisí nezapomněli.  Dne 17. července 2015 se sešli deváťáci ze školního  roku 2009/2010 se svým třídním učitelem Mgr. Ladislavem Ludvighem.  Setkání nám spolu uteklo jako voda,  zahráli jsme si spolu bowling, dokonce mezi nás přišel známý pražský herec Jirka Mádl a vyfotil se s každým kdo měl zájem.  Naše bývalé žáky velmi zajímalo vše co dnes souvisí s životem na škole. Taky se vzpomínalo. Když jsme se před pěti léty loučili, zazpívali nám všichni na rozloučenou píseň Michala Davida Nám to vyjde.  Když jsem poslouchal každého z nich musím říct, vychází jim  to.  Většina má správně našlápnuto do budoucna, vědí co chtějí v životě dělat. A to je skvělé. A tak musím říct, bylo skvělé mít tuto třídu, je skvělé být jejich bývalým třídním. Tož děcka, děkuji!!

 

                                                                                                                              Mgr. Ladislav Ludvigh

 

 

 

Sdílet: