V pátek 9.10. jsme se s mojí 4. třídou a s paní učitelkou Hladkou vypravili do knihovny. Zrovna pršelo a byla veliká zima, ale v knihovně bylo teplíčko. V rámci týdne knihoven a čtenářského maratonu jsme zkoušeli, kolik kapitol přečteme za 30 minut. Četl nám pan starosta, pak chvíli paní knihovnice, potom jsem četla kapitolu já a dokončila ji Adéla Bařinová. Četli jsme knížku Babička drsňačka od Davida Walliamse. Víte, kolik kapitol jsme přečetli? Bylo jich šest. Za odměnu jsme dostali bonbón. V knihovně se mi moc líbilo.

Elen Bukovjanová – 4.tř.

 V pátek 9.10. jsme byli v knihovně, protože byl týden knihoven. Sešla se tam paní knihovnice Božena Zajícová, pan starosta Pavel Drda a naše čtvrtá třída s paní učitelkou Hladkou. Pan starosta nám četl knihu Babička drsňačka od Davida Walliamse. Byla to velká legrace. Kousek knihy četla také paní knihovnice. Pak se zeptala, kdo ze třídy by kousek přečetl. Za třídu četla Elen Bukovjanová  a já. Byl to maraton ve čtení. Zkoušeli jsme, koilik kapitol přečteme za 30minut. Moc se mi to líbilo a doufám, že do knihovny ještě někdy půjdeme.

Adéla Bařinová – 4.tř.

 

 

 

Sdílet: