Ráno 29. září jsme se shromáždili před školou k zahájení sportovního dne. Po zahájení jsme se vydali na Saharu k plnění první soutěže – střelby ze vzduchovky. Do každé soutěže šlo pět zástupců z každé třídy. Následovala jízda zručnosti na kole a hod míčku na terč.

Po ukončení těchto disciplín jsme vyšli na Zuberák a seběhli do Stříteže, kde na nás čekaly další tři soutěže. Nejprve naše pětičlenná šla na poznávání přírody a potom se další skupina přesunula na stanoviště první pomoci. Poslední disciplína byl trojskok. Když jsme dokončili poslední disciplínu, měli pro nás učitelé připravenu spoustu jiné zábavy. Mohli jsme si zahrát fotbal, vyvolávanou a spoustu dalších her.

Potom bylo vyhlášení a my (sedmá třída) jsme se umístili na druhém místě.

Dokonce přijela i sanitka, abychom se mohli podívat na její vybavení.

Tento den byl skvělý.

 

Verča a Vendula

 

 

 

Sdílet: