Dne 14. října 2015 proběhla na fotbalovém hříští FC Rožnov p. R. další ze soutěží tohoto školního roku. Okrskového kola ve fotbale mladších žáků ( 5. – 7. třída) se celkem zúčastnilo 7 škol. Naše družstvo ukázalo své schopnosti hned v prvním zápase, když dokázalo vzdorovat tlaku vyspělého družstva žáků Horní Bečva a dokonce je i porazit těsným rozdílem 1 : 0. V dalším zápase vyhrálo naše družstvo nad ZŠ 5. květen 4 : 1 a postoupilo do semifinále z prvního místa. Zde jsme porazili ZŠ Videčskou a nakonec ve finále nám podlehlo družstvo ZŠ Dolní Bečva 3 : 0.

Nejen z výsledku můžeme mít radost, důležitý je však i způsob jakým jsme jej dosáhli. Chtěl bych velmi vyzvednout vzornou reprezentaci naší školy všemi žáky.

Na úspěchu se podíleli: Hynek Kraus a Filip Mičkal 5. třída, Ondřej CábTomáš Knébl,  Tomáš Michálek a Alexandr  Urban 6. třída, Filip DobešDaniel Němec a Adam Žitník 7. třída.

 

Mgr. Ladislav Ludvigh

 

 

 

 

Sdílet: